00 Kč
Celkem0 Kčbez DPH
Pokračovat do košíku

Kariéra

Proč se přidat k nám?

  • zázemí společnosti
  • firemní benefity
  • zvyšování kvalifikace
  • motivující finanční ohodnocení

Stabilní společnost

Jsme již v 5 evropských zemích.

Pomáháme vám růst

Zvyšujeme kvalifikaci svých zaměstnanců.

Motivující ohodnocení

Za vaši práci vám nabízíme odpovídající finanční ohodnocení.
Tým e-shopu Skladová okna.cz

Obsluha e-shopu ve fajn kolektivu s MAĎARŠTINOU

Co říká TT HOLDING, a.s. o pozici

Jsme tým lidí, kteří si rozumí a umí se na sebe usmívat. Hledáme dalšího šikovného člověka, který bude součástí naší rodiny a bude pomáhat našim zákazníkům s výběrem zboží, s objednávkami, přípravou expedice na našem českém, slovenském a novém maďarském e-shopu. Prodáváme okna a dveře on-line - více o nás na www.skladova-okna.cz

Baví Tě komunikace s lidmi a vysokého pracovního tempa se nelekneš?

Chtěli bychom Ti nabídnout zejména to, že se za námi budeš po víkendu těšit a cítit se tu s námi dobře a proto jsme připraveni:

  • Poskytnout příjemné pracovní prostředí.
  • Přijmout Tě do rodinného kolektivu.
  • Rychlé zaučení a stálou podporu týmu - ať už v době zaučení, tak poté.
  • Postupné zvyšování kvalifikace a osobní i odborný růst.
  • Slevy na firemní výrobky/služby, notebook, vzdělávací kurzy, školení.
  • Zajímavou a motivující mzdu, kterou vyplácíme pravidelně ve stejný den v měsíci.
  • V případě spokojenosti a dobrých výsledků volno navíc, různé druhy bonusů.
  • Nebojíme se dát peníze navíc a dobře odváděnou práci umíme ocenit, tak, aby jsi měl dobrý pocit z toho, že tvoje snaha dává smysl.
  • Máme přátelské pohodové vedení, které umí naslouchat a vychází vstříc individuálním potřebám (a očekává to oboustranně, protože je to fér).
  • Možnost nástupu ihned.

Většina věcí se dá naučit, ale něco přece jen požadujeme již na začátku:

  • Mělo by Tě bavit povídat si s lidmi, pomáhat jim a dotahovat věci do konce.
  • Nemělo by Ti vadit, že tvoje snažení někteří zákazníci neocení nebo odmítnou.
  • Měl(a) by si být rychlá na počítači, umět dělat více věcí najednou a přitom dělat svoji práci s pečlivostí.
  • Budeš jednat s českými, slovenskými a maďarskými zákazníky - počítáme tedy s VELMI DOBROU znalostí MAĎARSKÉHO JAZYKA.
  • Dobré komunikační schopnosti.
  • Empatii, pozitivní přístup a ochotu pomoci.
  • Zájem se dále vzdělávat a pracovat na sobě.
  • Zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou.
  • .... No a se vším ostatním Ti už rádi pomůžeme.

Jaká bude náplň Tvojí práce?
  • Průběžné (denní) vyřizování došlé korespondence, telefonátů, objednávek včetně s tím spojené administrativy.
  • Vytváření cenových nabídek a vedení evidence.
  • Zpracování bankovních výpisů, inventury.
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli a skladem.
  • Příprava dokumentů pro expedici.
Mzda bude odpovídat tvému snažení:
  • 28000 - 38000 Kč/měsíc

Nabídky zasílejte na kontakt:

Skladník ve fajn kolektivu

Jsme tým skvělých lidí a společně pomáháme lidem rychle a jednoduše získat pro jejich byty, domy a stavby cenově dostupná okna, dveře a příslušenství. Šetříme lidem peníze a čas, aby se mohli věnovat tomu, co je baví.

Pokud se s tímto stotožňujete, rádi se s Vámi potkáme!

Prodáváme okna a dveře on-line - více o nás na www.skladova-okna.cz , www.fenster-sofort.at

Jsme tým převážně mladých lidí, kteří si tykají a umí se na sebe usmívat. Hledáme dalšího šikovného člověka, který bude součástí naší rodiny a bude nám pomáhat s expedicí oken, dveří a příslušenství na našem skladu v Kuřimi.

Chtěli bychom Ti nabídnout zejména, že se za námi budeš po víkendu těšit a cítit se tu s námi dobře a proto jsme připraveni:

  • Poskytnout zázemí našeho skladu s pohodlným parkováním s ostrahou.
  • Nebojíme se dát peníze navíc a dobře odváděnou práci umíme ocenit, tak, aby jsi měl(a) dobrý pocit z toho, že tvoje snaha dává smysl.
  • Mělo by Tě bavit pomáhat lidem a dotahovat věci do konce.
  • Neměla by ti vadit náročnější manuální práce.
  • Měl by si být pečlivý, samostatný, snaživý a sám vidět, co je třeba ještě udělat než odejdeš z práce domů
  • Pokud je v sezóně práce víc, očekáváme, že zabereš, budeš časově flexibilní a my na oplátku výrazně přidáme na mzdě.

  • První rok 19.000 – 30.000Kč měsíčně.
  • Dobře odváděnou práci umíme ocenit volnem navíc, vánoční prémií a řadou dalších bonusů

Nenašli jste pozici, kterou hledáte?

Nevadí! Kontaktujte nás na borecky@ttholding.cz a jakmile se požadované pozice uvolní, budeme Vás kontaktovat.

Aktuálně žádnou pracovní pozici nenabízíme.

Ale může se to brzy změnit, takže pokud byste u nás rádi v budoucnu pracovali, pošlete nám svůj životopis a kdyby se u nás nějaká volná pozice objevila, ozveme se vám.

Jsme záruka vaší spokojenosti

5 zemích jsme již odbavili 65 531 objednávek

A dodali vám více než 200 000 oken a dveří

“Dobrý deň , ďakujem za vaše služby okno dorazilo v poriadku a rýchlo. Montáž bez problémov všetko sedí a pasuje. Mám v dome aj iné okná a určite využijem vašu firmu znova.”

p. Vokurka

Zobrazit

“Dobrý den od Vás je to vždy super!! Od objednání až po doručení zboží v kràtkém termínu,prosťě paráda.Za mě spokojenost.Realizaci budu dělat až se trochu oteplí.”

p. Vajrauch

Zobrazit

“Dobrý den, Jsme naprosto s vaším obchodem spokojeni. Zboží bylo doručeno v pořádku a hlavně jsme spokojeni s jednáním vašich zaměstnanců. Rozhodně váš obchod doporučujeme.”

Dvořákovi

Zobrazit

“Krásný den, takhle perfektní komunikaci jsem ještě nezažila. V neděli objednáno a ve středu doručeno. Perfektní jednání a skvělý přístup přepravce.”

Renata U.

Zobrazit